Aroma difuzér MAHA light 400 ml

Skladem
223
050
původně 2 490 Kč
0 Kč bez DPH
1 199 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Aroma difuzér MAHA pročistí a zvlhčí vzduch v místnosti, vhodný pro využití v domácím prostředí,

fitness a relaxačních centrech, ideální pro aromaterapii.

Detailní popis produktu

Domácí oáza klidu

Vytvořit si v obývacím pokoji, pracovně nebo ložnici oázu klidu je tak snadné! Stačí naplnit difuzér vodou a zapnout. Ultrazvukový vyvíječ začne ihned po spuštění generovat jemnou studenou mlhu (40-50 ml/h), která pročistí a zvlhčí vzduch. Okamžitě se vám bude lépe dýchat, stačí se jen několikrát hluboce nadechnout a vydechnout a opět ucítíte vnitřní klid a rovnováhu. Zároveň je možné použít pro zintenzivnění zážitku a léčivé účinky kvalitní esenciální oleje. Aromaterapie pomůže od bolesti hlavy či průdušek a napomůže lepšímu spánku. Budete se cítit jako vyměnění! Nic vám již nebude bránit si zacvičit jógu nebo sednout na rotoped a ujet pár kilometrů.

LED osvětlení pro jedinečnost okamžiku

Příjemný zážitek ještě zintenzivní LED osvětlení v 7 možných barevných variantách, které lze nastavit stisknutím tlačítka přímo na přístroji. Zároveň je možné nastavit časovač na vývin páry a to ve 3 stupních – na 1 h, 3 h nebo 6 hNádobka o objemu 400 ml vystačí na použití v místnosti o velikosti 20-30 m² na dobu 8-10 hodin dle intenzity vývinu páry.

Jedinečný design

Aromadifuzér ve tvaru vázy z tmavého dřeva bude jedinečným doplňkem vašeho interiéru. Jemné barevné podsvícení umocní nejen romantickou atmosféru, ale při nočním použití funguje i jako tlumené noční světlo. Zároveň se jedná o bezpečnou variantu aromaterapie bez použití otevřeného ohně, při nedostatku vody se přístroj sám vypne. 

Aroma difuzér MAHA - http://www.bezdoteku.cz/aroma-difuzery

Parametry produktu:

Rozměry: 16,8 x 21,5 cm
Kapacita zásobníku na vodu: 400 ml
Množství přeměněné tekutiny: 40 ml/h
Váha: 570 g
Materiál: PP, ABS
Barva: Dřevěná textura světlá
Časovač: 1hod/3hod/6hod/ON

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.