731 151 690

Míč SEDCO MYO THERAPY - YAMUNA ROLLING BALL 17,8 cm-7INCH

Míč SEDCO MYO THERAPY - YAMUNA ROLLING BALL 17,8 cm-7INCH
Skladem
5282
8595096652827
SEDCO
původně 0 Kč
196 Kč bez DPH
238 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Míč MYOFASCINAL RELEASE THERAPY YAMUNA ROLLING BALL
Míč je vyroben z měkčeného PVC BEZ POUŽITÍ FTALÁTŮ a vyznačuje se jeho velice nízkou hmotností. Míč je určen pro tzv. Myofascinal release masáže - zvané též YAMUNA masáž Je skvělý i pro  dechová, rehabilitační, psychomotorická a kondiční cvičení. Nafouknutí je velmi snadné a zabere pouhých pár vteřin. Míč je třeba chránit před stykem s horkými předměty a ostrými věcmi. Výrobek je zdravotně nezávadný.
Myofasciální uvolňovací terapie (nazývaná též Yamuna Body Rolling) zahrnuje aplikaci jemného přetrvávajícího tlaku na myofasciální pojivové tkáně, abyste obnovili rozsah pohybu. V některých případech se vazivové tkáně ztužují, což svaly snižuje a snižuje flexibilitu. Terapie se zaměřuje na obnovu mobility a následně na zvýšení flexibility.

Jak funguje myofasciální uvolňovací léčba?
Když terapeut aplikuje jemný tlak na pojivovou tkáň, tkáň se pomalu a mírně roztahuje, aby obnovila svou optimální sílu a zlepšila svou celkovou funkci. Yamuna Body Rolling působí jemným tlakem na spouštěcí body, na rozdíl od konvenčních terapií, které používají hluboký tlak. 
Technický popis:
- Výrobce: Sedco
- Průměr: 17,8 cm
- Barva: Modrá
- Materiál: PVC


Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.