Boty na běžky Botas AXTEL 46 šedé 46

H90546
BOTAS

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Boty na běžky Botas AXTEL 34 SC jsou vhodné pro fandy do běžek. Nejedná se o závodní model pro profesionální sportovce, tyto běžkařské boty docení především rekreační běžkaři. AXTEL 34 SC vynikají pohodlností a přizpůsobivostí. Svršek boty je vybaven speciálním vícevrstvým materiálem, který nepropustí vodu a zároveň udrží chodidla v teple i při nižších teplotách. Navíc je vázání boty chráněno ještě zipem, který botu chrání před sněhem a funguje tak jako další složka zateplení chodidla. Samotná obuv je laděna do černé barvy.

Obuv na běžky AXTEL 34 SC nabízí dobrý poměr ceny a výkonu. Tyto běžkařské boty mají potřebnou ohebnost i při nízkých teplotách, díky zateplené podšívce je postaráno o chodidlo, které je chráněno proti chladu. Podešev je opatřena SNS profilem Touring Sport, který zaručuje výborné vedení a kontrolu lyží. To přináší vysoký stupeň bezpečnosti a stability. Tyto boty jsou vhodné na jakékoliv SNS vázání, které patří mezi vůbec nejrozšířenější. Z produktové dílny Botas doporučujeme kombinaci s vázáním SNS Profil Auto Universal Flex 100. Pokud hledáte boty na běžky pro klasický běh, AXTEL 34 SC je skvělou volbou. 

Technické informace:

Barva Šedá - barvu lze zvolit dle aktuální skladové nabídky
Použití Vhodné pro aktivnější turistiku na lyžích
Vrch Zdvojený svršek ze speciálních syntetických materiálů
Podšívka Počesaný úplet laminovaný pěnou
Vnitřní stélka Textilní s měkkou pěnovou podložkou
Podešev SNS PROFIL TOURING SPORT 787698 černá
Doporučená péče Po každém použití obuv očistit a lehce omýt vodou(ne saponáty!), vyjmou vnitřní stélky(vložky) a vysušit při pokojové teplotě. Šité spoje před použitím ošetřit dobrým impregnačním prostředkem

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.